#CryptoFlash24

Blockchain w telekomunikacji stanie się miliardowym przemysłem do 2023 roku

Blockchain wniesie prawie 1 miliard $ do samego sektora telekomunikacyjnego w ciągu najbliższych pięciu lat, raporty MarketWatch w środę, 11 lipca. Nowe prognozy badań w tym tygodniu.

Według magazynu badań rynku i rynków globalnych, technologia blockchain w telekomunikacji eksploduje z przemysłu o wartości 46,6 mln USD w 2018 r. Do wartości 933,8 mln USD w 2023 r.

132-stronicowy raport wyszczególnia “rosnące obawy związane z bezpieczeństwem” jako jeden z głównych czynników napędzających rozprzestrzenianie się blockchainu, które operatorzy na arenie postrzegają jako potencjalną ochronę pomimo wciąż płynnego stanu prawnego.

Blockchain na rynku telekomunikacyjnym jest napędzany przez różne czynniki, takie jak rosnące wsparcie dla systemów OSS / BSS [operacje wspierające systemy / systemy wsparcia biznesu] i rosnące obawy o bezpieczeństwo wśród operatorów telekomunikacyjnych.

 

Duża Koreańska firma logistyczna Lotte dołącza Blockchain do Transport Alliance

Południowo-koreańska Lotte Global Logistics, główna firma logistyczno-spedycyjna z siedzibą w Seulu, dołączyła do Blockchain in Transport Alliance (BiTA).

Stowarzyszenie handlowe BiTA powstało w 2017 roku w celu popularyzacji i rozwoju aplikacji typu blockchain w branży transportowej i logistycznej, a także ustanowienia standardów branżowych w zakresie przyjęcia technologii. Alians używa OriginTrail, specjalnie stworzonego protokołu dla łańcuchów dostaw opartych na blockchain i liczy już około 400 uczestników jako członków. Lotte Global ze swojej strony jest dostawcą kompleksowych usług logistycznych, nadzorującym zarządzanie magazynami, intermodalnymi terminalami importowymi / eksportowymi i odprawą celną, dostawą paczek i przewozem ładunków drogą powietrzną, kolejową i ciężarówką. Według strony firmy, jej zasoby transportowe dla dostawy paczek tworzą “największą sieć w Korei Południowej”. Koreańskie usługi dostawy Lotte mają podobno około 15 mega terminali, 90 oddziałów i ponad tysiąc lokalnych biur, z kolejnymi zagranicznymi punktami logistycznymi w obu Amerykach, Azji i Europie. FreightWaves zwraca uwagę, że przed zainteresowaniem technologią blockchain Lotte Global oferuje już aplikację na smartfony do swoich usług, a także prowadzi badania nad usługami dostarczania dronami.

 

Współzałożyciel fundacji Coinbase wspiera trzecią rundę startową Blockchain Startup 3-ma milionami dolarów

Firma DIRT, z siedzibą w San Francisco, oświadczyła w środę, że znaczące firmy inwestycyjne biorące udział w rundzie to: Digital Currency Group, Pantera Capital, China Zhenfund i InBlockchain. Obecni byli także inwestorzy indywidualni, tacy jak Linda Xie i współzałożyciel Coinbase Fred Ersham.

Po sfinalizowaniu nowego finansowania, założycielka DIRT, Yin Wu powiedziała w wywiadzie, że protokół – zwany również DIRT – zostanie wydany w ciągu najbliższych trzech do czterech miesięcy, wraz z tokenem, który będzie oparty na ethereum standardowym ERC-20.

Wu powiedziała, że celem tego protokołu jest służenie jako platforma, w której zewnętrzne zdecentralizowane aplikacje (dapp) mogą tworzyć tak zwany rejestr tokenów (TRC) – podobną koncepcję do sposobu, w jaki Wikipedia wykorzystuje społeczność aktualizować i weryfikować swoje dane. W skrócie, TRC jest rozproszoną listą danych skupioną na pewnym temacie, który pozwala użytkownikom na zaproponowanie i zweryfikowanie, jakie informacje powinny znaleźć się na liście, używając tokenów do głosowania i tworzenia kopii zapasowych pozycji.

 

INGOT Coin twierdzi, że łączy technologię Blockchain z tradycyjnym rynkiem

Ogromne odłączenie technologii blockchain od tradycyjnego rynku jest obecnie uważane za jedno z największych problemów społeczności krypto w penetrowaniu głównych rynków finansowych. Tradycjonaliści wydają się być całkowicie zadowoleni z istniejących kanałów handlu i przepływów pieniężnych, ponieważ nie są gotowi do zakłócenia standardów branży finansowej ze względu na zdecentralizowane technologie księgowe. Jednak ten problem wkrótce może się zmienić. INGOT Coin jest platformą opartą na blockchain, posiadającą 25-letnie doświadczenie w pracy na rynkach finansowych. Grupa INGOT była sfrustrowana nieefektywnością i wadami rynku. Dostrzegł przemysł, który zastosował tę technologię, ale w bardzo wolnym tempie. Jako firma handlowa, jej głównym celem jest zapewnienie klientom najlepszych dostępnych usług. Jako jedna z pierwszych wprowadziła koncepcję krótkiej sprzedaży na rynki Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej i jako pierwsza stworzyła giełdę towarową w Egipcie. Jako taka firma zawsze była na czele, aby wprowadzać nowe i lepsze rozwiązania handlowe na rynki. Wraz z uruchomieniem usług kryptowalutowych związanych z regularnymi usługami finansowymi, INGOT Coin jest idealnym rozwiązaniem dla nieefektywności rynku. Platforma blockchain umożliwia użytkownikom przeprowadzanie transakcji zgodnie z ich wymaganiami, bez żadnych opóźnień, wysokich opłat i ryzyk związanych z tradycyjnymi.


REKLAMA
Unlimited - najlepszy sklep z kryptokoparkami oraz akcesoriami górniczymi