#CryptoFlash24

Waszyngtońscy Regulatorzy dążą do wspierania innowacji Blockchain i Kryptowalut

W niektórych kręgach Waszyngton zbudował trochę złą reputację. Jest to spowodowane głównie tym, że region jest uważany za nieprzyjazny w stosunku do blockchain i krypto-waluty. Lokalni regulatorzy opracowują plan działania, aby raz na zawsze zająć się tą sytuacją.

Nakładanie reguł na krypto-waluty i branżę blockchain nie jest proste. Innowacyjne technologie nie są zgodne z większością obowiązujących przepisów. Dla organów regulacyjnych w stanie Waszyngton stwarza to wiele wyzwań. Pomimo tego, że są jednym z największych na świecie ośrodków technologicznych, te nowe branże od pewnego czasu unikają tego regionu.

Urzędnicy państwowi są obecnie w trakcie opracowywania ram regulacyjnych. Ich głównym celem jest przekazywanie pieniędzy jako ryzyka bezpieczeństwa. Ogół społeczeństwa również rozważył te zmiany, zapewniając zdrowszy ekosystem. Zamiast ograniczać innowacje, organy regulacyjne muszą chronić konsumentów i zachęcać do rozwoju branży.

 

Izraelskie projekty Blockchain otrzymują 100 mln $ od czeskiej spółki

Benson Oak, bank inwestycyjny, który obecnie zarządza ponad 5 miliardami dolarów, ogłosił, że utworzy fundusz, który będzie koncentrować się szczególnie na rozwijającym się rynku technologii w Izraelu, który przyjął nazwę Silicon Wadi.

Fundusz inwestycyjny, znany jako Benson Oak Ventures, odłożył już 25 milionów dolarów i obiecuje zwiększyć sumę do 100 milionów dolarów w przyszłości. Te pieniądze zostaną przeznaczone na inwestycje w obiecujące przedsięwzięcia, szczególnie w sektorze blockchain.

Benson Oak ma doświadczenie w inwestowaniu w technologie, które mają wiele obietnic. Pierwszy fundusz w tym sektorze obejmował inwestycję dla AVG, szeroko znanej firmy zajmującej się cyberbezpieczeństwem w Internecie.

Po opublikowaniu go na giełdzie w Nowym Jorku jego wartość wzrosła do miliarda dolarów, dając Benson Oak 100-krotny zwrot z inwestycji lub 10 000%.

W tej chwili inwestowanie w izraelskie przedsiębiorstwa typu blockchain może być optymistyczną perspektywą, ponieważ branża wciąż rośnie w tym kraju w takim tempie, że nawet politycy w kraju zachwalają potencjał przejrzystości zarządzania.

 

ConsenSys i Open Mineral budują konsorcjum Blockchain, (Mineralnych) Spółek Wydobywczych

Szwajcarska internetowa platforma wymiany metali, chce współpracować z firmą ConsenSys specjalizującą się w blockchain i budować konsorcjum dla firm wydobywczych

Oparta na chmurze giełda metali Open Mineral zamierza stworzyć konsorcjum firm wydobywczych (nie mylić z wydobywaniem bitcoinów lub krypto-walut) i firm finansowych, aby stworzyć platformę blockchain dla logistyki i handlu minerałami.

Ta młoda szwajcarska firma ogłosiła w poniedziałek, że współpracuje z ConsenSys przy tworzeniu startupów Blockchain w celu rozwoju Minerac, który ma usprawnić handel minerałami i procesy łańcucha dostaw.

Eykher podkreślił, że ConsenSys, który opiera się na blockchain Ethereum, ma odpowiednie doświadczenie, biorąc pod uwagę jego rolę w tworzeniu podobnej grupy w przemyśle naftowym i finansowaniu handlu.

Wyjaśnił, że kilka firm wydobywczych już wykazuje zainteresowanie konsorcjum, podczas gdy inni górnicy i firmy finansowe są w rozmowach, aby zostać członkami. Jednak nie chciał nazwać żadnego z nich.

Minerac pomoże w łatwym śledzeniu minerałów w całym łańcuchu dostaw, od wydobycia do wysyłki, magazynowania i finansowania. Zgodnie z oświadczeniem zamknięte worki z minerałami będą opatrywane pieczęciami w celu łatwego ich monitorowania i upewnienia się, że nie pochodzą ze stref konfliktu.

 

Inwestorzy gromadzą pamięć RAM na blockchain EOS, wyceniają ceny dla innych deweloperów

Inwestowanie spekulacyjne spowodowało znaczny wzrost cen pamięci RAM na blokach EOS. Programiści muszą zakupić RAM zgodnie z wymogami ich inteligentnej umowy. Jednak inwestorzy kupili pamięć RAM i stworzyli dotkliwy brak zasobów dla programistów. Koszt 1 MB pamięci RAM w sieci EOS osiągnął najwyższą wartość 920 EOS, co odpowiada 8160 USD.

Programiści, którzy chcą, aby ich dapps działały na blockchain EOS, muszą zdobyć zasoby obliczeniowe z sieci. Ilość zasobów, które muszą zakupić, zależy od wymagań ich inteligentnych umów. Ceny pamięci RAM zaczęły rosnąć 1 lipca 2018 roku. Cena 1 MB pamięci RAM na blockchain EOS wzrosła z około 100 EOS do 919.64 EOS w dniu 03 lipca 2018 roku.


REKLAMA