#CryptoFlash24

Pierwsze ogłoszenie Blockchain pokazane w telewizji Prime Time podczas Mistrzostw Świata

Około 3 miliardów ludzi ma oglądać puchar świata. Skutecznie cały świat. Gra, która jest rozgrywana wszędzie, dawniej nawet w okopach.

I po raz pierwszy w historii pojawi się blockchain, zaprezentowany światu w reklamach, które będą zawsze wyświetlane w ITV i Eurosport podczas rozgrywek pucharowych, w tym w finale.

I to, co zobaczy świat, to wyobrażona przyszłość. Dziewczyna w swoje urodziny w swoim domu przechodzi przez wirtualne stroje i próbuje je. Bardzo jej się podoba, więc jej mama płaci za to dzięki skanowi twarzy.

Rodzina wychodzi, aby odebrać tort urodzinowy i nagle dom ożywa. Lodówka zaczyna mówić, sprawiając, że pies rodziny zaczyna szczekać. Prysznic, a potem gazomierz, z hałasem, pokazują opłaty za energię itd., Automatycznie wykonanną przez blockchain.

Pełna reklama trwa zaledwie 30 sekund, chociaż jest dłuższa wersja 70 sekund. Wspominali o blockchainie raz, ale tak naprawdę jest to tło z widocznością dla maszyn, które mogą działać, lub jak mówią w marketingu na temat funkcji i korzyści.

Jest to oczywiście całkowicie profesjonalne ogłoszenie i pierwsze tego rodzaju. Może być dużo więcej, ponieważ kontynuowany jest drugi etap adopcji blockchain.

 

Jak bardzo poważny jest Facebook o technologii Blockchain?

W czwartek (5 lipca 2018 r.) Dowiedzieliśmy się za pośrednictwem aktualizacji Linkedin, że jeden z najlepszych na świecie inżynierów oprogramowania, Evan Cheng, który działa na Facebooku od października 2015 r., Ma nową pozycję w firmie: dyrektor ds. Inżynierii w grupie Blockchain . Według Techcrunch, nowe stanowisko Chenga zostało potwierdzone przez Facebooka.

Na swoim profilu w Linkedin Cheng pisze: “Zostałem doceniony przez ACM za mój niezerowy wkład w świat informatyki”. To, o czym mówi, to nagroda “Software System Award” przyznana mu przez Association for Computing Machinery (ACM) w 2012 roku.

Chociaż wiadomość od jednego z najstarszych inżynierów Facebooka przeniesionego do grupy Blockchain jest ważna sama w sobie, pierwsze oznaki zainteresowania Facebooka zastosowaniami technologii blockchain (do wykorzystania w jej platformie) pojawiły się 4 stycznia 2018 roku, kiedy założyciel Facebooka, Mark Zuckerberg, napisał o tym w poście.

Jednak dopiero 8 maja 2018 r. , kiedy stało się jasne, że blockchain to nie tylko obszar osobistego zainteresowania Zuckerberga, i że Facebook poważnie traktuje technologię blockchain, przynajmniej wystarczająco poważny dla jednego ze swoich czołowych dyrektorów, Davida Marcusa, wiceprezesa grupy Messaging Products “Messenger”, byłego dyrektora generalnego PayPala i członka zarządu Coinbase od listopada 2017 r., aby ogłosić, że stworzył mały zespół do zbadania, jak najlepiej wykorzystać blockchain na Facebooku, zaczynając od zera.

 

Stellar (XLM) zyskuje większą popularność jako współzałożyciel nazwany w Top Ten Industry Blockchain

Światowa siódma najbardziej uznana krypto-waluta ‘trafiła na Księżyc’, a jego współzałożyciel został wymieniony wśród jednej z dziesięciu najbardziej wpływowych osób w branży blockchain.

Zostało to ogłoszone w tweecie przez reprezentanta krypto-waluty.

“Jed McCaleb, współzałożyciel Stellar, jest jednym z dziesięciu najbardziej wpływowych osób w rewolucji blockchain” – czytamy w tweecie.

Chociaż blockchain wydaje się być jedną z najważniejszych i najbardziej renomowanych technologii na świecie, osoby aktywnie zaangażowane w tę technologię są kluczową postacią w świecie innowacji.

Jed McCaleb znalazł się na liście 10 najbardziej wpływowych osób w branży blockchain. Opublikowany przez TheNewYorkTimes, post, który został oznaczony jako “Ludzie prowadzący rewolucję Blockchain”, zawierał inne ważne osoby, takie jak Vitalik Buterin (twórca Ethereum), Elizabeth Stark (dyrektor wykonawczy Lightning Labs) i Jihan Wu (właściciel Bitmain).

 

Pięć największych firm VC inwestujących w blockchain

Firmy Venture Capital(wysokiego ryzyka) (VC) nie były tak szybkie, jak inne organizacje, aby zatopić swoje fundusze w krypto-walucie, a przejście na rynek wirtualny było powolne i ostrożne. Jest to naturalne, ponieważ rynek krypto-walut jest znany z ryzyk związanych z wahaniami cen, a także z innowacyjnego charakteru, a tym samym dał powód, dla którego firmy nie są skłonne do inwestowania i oferują klientom usługi otoczone nową branżą.

Teraz jednak rynek jest trochę bardziej znany, a jego aspekty są nieco bardziej ugruntowane, a kilka firm VC wkradło się do świata krypto-waluty: RRE Ventures Ranking Crunchbase(CB): 4,725 , Fenbushi Capital

CB Rank: 1,375 Pantera CapitalCB Rank: 66 , Blockchain CapitalCB Rank: 51 oraz Andreessen Horowitz

CB Rank: 49
Te pięć firm jest prekursorami w użyciu blockchain przez firmy typu VC.


REKLAMA
Unlimited - najlepszy sklep z kryptokoparkami oraz akcesoriami górniczymi