#CryptoFlash24

Organ ONZ ds. Handlu bada potencjał Blockchain w łańcuchach dostaw

Organ ONZ, który ułatwia globalny handel, bada blockchain i inteligentne kontrakty, aby sprawdzić, czy mogą odegrać rolę w swojej misji.
W tym celu Centrum ONZ ds. Ułatwienia Handlu i Działalności Elektronicznej (UN / CEFACT) właśnie opublikowało białą księgę – obecnie dostępną do publicznego przeglądu – która bada powstającą technologię, aby sprawdzić, czy oferuje ona korzyści, które mogłyby wpłynąć na jej pracę lub firm i organizacji.
Wraz z opracowaniem norm dotyczących ułatwień w handlu i automatyzacji łańcucha dostaw, które są już zasadniczą częścią jego kompetencji, UN / CEFACT koncentruje się raczej na funkcjach blockchain “inteligentnego kontraktu, elektronicznej notacji i zdecentralizowanej koordynacji procesów”, niż na roli w zasilaniu kryptowalut.

 

Wprowadzanie uczciwości do hazardu: Wdrażanie Blockchain w świecie szans

Kasyno Blockchain działa poprzez eliminację potrzeby zaufania do zakładu i tworzenie przejrzystości we wszystkich zaangażowanych procesach. Podobnie jak tradycyjne gry hazardowe online, pozwalają na przeglądanie i mobilny dostęp do wielu różnych gier i loterii. Ale w przeciwieństwie do tradycyjnych platform iGaming, uczciwość jest weryfikowalna na publicznym blockchainie. Cały kod jest open source, a zwycięskie numery loterii, wyniki automatów do gry itd. Są rejestrowane na inteligentnych kontraktach przed postawieniem zakładów, a następnie ujawniane po ustaleniu zwycięzcy.

 

Ulica Sezamkowa chce uczyć dzieci o Blockchain

Powiesz mi, jak się dostać, jak dostać się do Ulicy Sezamkowej? Większość zna te słowagłównej piosenki o Ulicy Sezamkowej.
Teraz przygotowują się do tego, aby być znanymi z wysiłków, aby pomóc dzieciom w nauce o Blockchain.
Ten wysiłek jest prowadzony przez Sesame Workshop, który szczyci się poszukiwaniem sposobów, które pomogą dzieciom stać się mądrzejszymi. Nawiązała współpracę z Sesame Ventures i zainwestowała w firmę o nazwie Kano, która zapewnia zestawy do majsterkowania dla dzieci.
Sesame Ventures podobno zainwestował w 28-milionową rundę finansowania, aby pomóc Kano rozwinąć linię produktów. Dyrektor generalny Kano, Alex Klein, powiedział, że najnowszy kapitał pomoże firmie rozszerzyć ofertę produktową o nowe obszary, takie jak Blockchain.
Powiedział, że firma jest dobrze znana ze swoich zestawów komputerowych, ale prawdziwą wartością jest teraz dostarczanie oprogramowania i treści.
Kano chce wyjść poza zestawy do kodowania, a wraz ze wzrostem popularności Blockchain, był postrzegany jako kolejny najlepszy obszar do wejścia.

 

Edgar Allan Poe inspiruje start-up blockchainów twórców

Nie ma wielu start-upów blockchain, które mogą powiedzieć, że czerpią inspirację z poetyckiego XIX-wiecznego poety, ale Qravity z pewnością może.
Zainspirowany małą ilością pieniędzy, jaką Edgar Allan Poe otrzymał za produkcję piosenek, austriacki producent i kompozytor, David Brandstaetter, przygotował start-up blockchain Qravity.
Chodzi o to, aby dać artystom i twórcom treści sprawiedliwą nagrodę.
Omówił tę inspirację, a The Drum donosiło, że mówi: “Praca Poe, zwłaszcza The Raven i Annabel Lee, zawsze mnie inspirowała. Napisał nie tylko niektóre z najsłynniejszych wierszy wszechczasów, ale także stworzył podstawy kryminału i science fiction! ”
Naruszenie praw autorskich i uczciwa płatność to tylko niektóre z przeszkód, z jakimi muszą zmierzyć się dzisiejsi twórcy, aby uzyskać sprawiedliwą zapłatę, a historia Poe o niedostatecznym dochodzie spowodowała, że ​​Austriacy myśleli o tym.


REKLAMA