#CryptoFlash24

Sieć Blockchain wprowadza system, który płaci członkom za udostępnianie link’ów

Jedną z unikalnych cech blockchain i atrybutem, który sprawia, że ​​jest bardzo atrakcyjny dla wielu społeczności, jest oferowana przez nią zachęta. Nagroda za swój wkład w osiągnięcie danego celu jest najlepszą formą motywacji, jaka istnieje. Nie tylko zachęca do większego uczestnictwa, ale umożliwia także osiągnięcie zamierzonego celu każdego programu.

W obecnym stanie środowisko cyfrowe jest zdominowane przez garstkę głównych interesariuszy, którzy czerpią korzyści z wysiłków i wkładu reszty społeczeństwa. Większość z nich pozostaje bez odszkodowania. Facebook na przykład otrzyma wszystkie środki od reklamodawcy, aby dotrzeć do uzgodnionej publiczności i liczby wyświetleń. Ci odbiorcy, którzy reprezentują faktyczny punkt działania, innymi słowy docelowy zasób ostatecznie zostanie wykorzystany. To właśnie otrzymujesz dzięki scentralizowanym systemom. Władza, kontrola i nagroda są zwykle monopolizowane przez “szefa”, a ludzie są postrzegani jako narzędzia.

 

Koszmar sieci mainstream EOS: Jak nie uruchomiać sieci blockchain

Prawie tydzień później mainstream EOS nadal nie działa

W rocznym ICO Block.one zebrał 4 miliardy dolarów za platformę blockchain i inteligentną umowę EOS.

Warto zauważyć, że wiele takich platform już istniało, ale Block.one obiecał bardziej skalowalne rozwiązanie dla zdecentralizowanych aplikacji (DApps). Jedynym problemem jest to, że rok później sieć EOS nadal nie jest rzeczywistością.

Uruchomienie Mainetu EOS miało nastąpić 2 czerwca 2018 roku. Ale prawie tydzień później blockchain nie jest jeszcze dostępny.

EOS uzyskał powszechną krytykę od samego początku, gdy pojawiały się luki w jego wizji i, co gorsza, w jej wykonaniu – ale uruchomienie Mainnetu było samo w sobie fiaskiem.

Cała historia rozpoczęła się, gdy hakerzy zdołali przejąć kontrolę nad kontem Zendesk Block.one i użyli go, wysyłając e-maile phishingowe. Otrzymałem jeden taki e-mail w mojej skrzynce odbiorczej i byłem prawie przekonany o jego autentyczności. Nic dziwnego, że hakerzy mogli wykończyć milionami dolarów pieniędzy inwestorów.

 

Gry Blockchain mają długą drogę przed sobą

Nikt nie powiedział, że robienie gier typu blockchain będzie łatwe. Ale kiedy Crypto Kitties pojawiły się w grudniu krótkotrwale paraliżując łańcuch Ethereum, przypuszczano, że go złamał. Kwota 12 milionów dolarów funduszu zalążkowego, którą uzyskał projekt, trzy miesiące później, została uznana za potwierdzenie tego. Ale jak pokazuje późny upadek Crypto Kitties, gry blockchain mają jeszcze długą drogę.

Czy kościół katolicki jest następnym przystankiem dla blockchain?

Kościół katolicki prawdopodobnie nie jest pierwszą rzeczą, która kojarzy się z myślą o blockchainzie. Jednakże, według uCatholic, jest to dokładnie miejsce, w którym technologia może zmierzać do następnej.

Termin “katolicyzm” może przywodzić na myśl obrazy zakurzonych zwojów, uroczystych kazań i wielowiekowych metod wykonywania zadań. Wydaje się jednak, że te zwoje wkrótce mogłyby zostać przeniesione do rozproszonej księgi.

Może to być trochę przesada, ale jeśli Katolicki Blockchain odniesie sukces w swoich staraniach, Kościół katolicki mógłby wiele skorzystać z zalet tej technologii.

Głównym celem platformy jest zachęcanie i pomoc w integracji technologii blockchain z procesami Kościoła katolickiego.

Platforma nakreśliła także praktyczne zastosowania blockchain w samym Kościele, a jeden z nich zapewnia integrację finansową dla populacji nieobjętej rezerwatem. Ta korzyść została już szeroko rozpowszechniona, ponieważ niektóre platformy ciężko pracują nad wypełnieniem tej luki.


REKLAMA