#CryptoFlash24

Prawie nikt nie powinien patrzeć na Blockchain” – mówi Ted Livingston, dyrektor generalny Kik

Dyrektor generalny kryptowaluty KIN ostrzegł, że blockchain nie jest dla wszystkich.

Ted Livingston, dyrektor generalny Kik, podzielił się dość pesymistyczną opinią na temat technologii jak na człowieka, który wykorzystał ją do zebrania prawie 100 milionów dolarów.

Niezależnie od tego pesymizmu, Livingston uznał ogromną zachętę stworzoną przez pieniądze związane z kryptografią, wskazując, że “komputer bitcoinowy” jest 100 000 razy silniejszy niż 500 najlepszych superkomputerów na świecie łącznie “.

Chociaż ten “komputer bitcoinowy” sam w sobie nie istnieje, Livingston uznał, że stworzona przez niego struktura motywacyjna może być wykorzystywana nie tylko do rozwiązywania problemów matematycznych, odnosząc się do procesu wydobywczego, który zabezpiecza sieci kryptowalut.

 

ICST Idol Blockchain Talent Competition-Pierwsza nagroda to pakiet tokenów ISCT o wartości 5000 $

Krypto używane do tokenizacji udostępnionych treści w mediach społecznościowych rozpoczęło konkurs talentów we współpracy z serialem telewizyjnym American Idol.

Indywidualna treść i token umiejętności (ICST), który rozwija ekosystem dla twórców, którzy mogą przesyłać i udostępniać swoje treści, ogłosił konkurs w czwartek wraz z partnerstwem z aplikacją Starmaker, filią American Idol.

Konkurs o nazwie ICST Idol zaprosi artystów do zgłaszania prac pokazujących ich umiejętności i talent w formacie wideo.

Każdy uczestnik otrzyma 30 ICST za 5-30 sekundowe zgłoszenie, a zwycięzca otrzyma 100 000 ICST: około 5000 USD. Konkurs, który właśnie się rozpoczął, potrwa do 30 czerwca.

 

Jak oglądać uruchomienie EOS Blockchain

Block.One rozdaje w ten weekend swój kod o wartości 4 miliardów dolarów i nikt nie zgadnie, co będzie dalej.

EOS ma wkrótce wystartować, chociaż firma, która zbudowała swój kod, robi wszystko, aby udowodnić, że oprogramowanie naprawdę będzie otwarte. Oznacza to, że nie jest to nawet wyznaczenie oficjalnej premiery. Raczej to potencjalni użytkownicy mogą ją pobrać.

W pewnym sensie jest to najnowsze niekonwencjonalne podejście EOS i jego zespołu założycieli, który wzbudził kontrowersje nawet w swojej architekturze. (Aby przetworzyć tysiące operacji co sekundę, EOS będzie polegać tylko na 21 sprawdzaczach lub “producentach bloków” w celu weryfikacji każdej transakcji, podejście to odróżnia się od powszechnie kopiowanego modelu bitcoina, w którym każdy “górnik” uruchamia oprogramowanie na pewnym rodzaju sprzęt.)

 

Uratuj świat? Wielkie sny Blockchaina wracają na Ziemię w DC

Szeptany pomiędzy uczestnikami w tłumie 300 osób na konferencji Blockchain for Social Impact w Waszyngtonie 1 czerwca, oświadczenie mogło podsumować sentyment na tym wydarzeniu.

Grupa zebrana w amerykańskim Instytucie dla Pokoju mogła mieć od ethereum przedsiębiorców do krypto-ciekawskich międzynarodowych pracowników rozwoju, ale w tym szerokim spektrum, sentyment był szokująco spójny: Ludzie chcą widzieć wyniki, wyniki, wyniki.

W całym forum wielu uczestników konferencji zauważyło te same wyzwania i możliwości, z jakimi spotyka się Hart, gdy tworzy humanitarny program blockchain Oxfama. Mianowicie, te rozwiązania blockchain dla populacji pozbawionych praw obywatelskich działają najlepiej, gdy są budowane wspólnie z odbiorcami i liderami społeczności, aby uzupełnić lokalne zwyczaje i infrastrukturę.

W skrócie, Hart przedstawił kolejny argument, który rozpoczął dyskusję na temat tego wydarzenia, czy tokeny są niezbędne, aby zaangażować szerokie społeczności zwolenników. Bez względu na to, jak dobrze może wyglądać produkt lub usługa, twierdzi, że tokeny mogą nie zachęcać osób, które nie były już zainteresowane.


REKLAMA
Chainers Group - Centrum Szkoleniowo-Biznesowe