CoinZoom wprowadza karty płatnicze

CoinZoom z siedzibą w Utah właśnie zostało uruchomione w Stanach Zjednoczonych, oferując szereg pierwszych w branży funkcji dla użytkowników i handlowców kryptowalut. Globalna giełda zasobów cyfrowych wdraża strategię podobną do Coinbase, obecnie największej giełdy kryptowalutowej w kraju, budując łatwe w użyciu funkcje zarówno dla sprzedawców detalicznych, jak i instytucjonalnych.

Giełda oferuje kartę debetową Visa, która pozwala użytkownikom zamieniać cyfrowe aktywa na dolary amerykańskie, robić zakupy online i robić zakupy w sklepie przy użyciu kryptowalut, takich jak Bitcoin i Ethereum, w sieci Visa obejmującej 46 milionów lokalizacji handlowych.

Tom Crosland, założyciel, mówi:

„CoinZoom to nie tylko pierwsza amerykańska giełda kryptowalut, która oferuje swoim klientom kartę Visa, ale także oferuje funkcje lub pierwsze w branży funkcje, takie jak ZoomMe, darmowy system kryptowalutowy i płatniczy„ CoinZoom ”.

Dodał również, że:

„ZoomMe jest jak„ Venmo ”, ale lepszy. Klienci mogą bezpłatnie wysyłać krypto i fiat do przyjaciół i rodziny w dowolnym miejscu na świecie. ”

Platforma obsługuje kupowanie, sprzedawanie i wydawanie bitcoinów (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC) i innych najlepszych cyfrowych par walutowych.

Crosland, weteran finansów, który założył Interbank FX w 2001 roku i prowadził firmę przez 10 lat, wykorzystuje swoje doświadczenie w handlu. Według Crosland’a w szczytowym okresie firma miała ponad 250 000 klientów w ponad 140 krajach, dokonując transakcji o wartości ponad 80 miliardów dolarów miesięcznie.

Plan CoinZoom polega na powiększeniu bazy użytkowników w pozostałej części roku, skierowanej do 500 000 potencjalnych klientów.

„CoinZoom zapewnia również klientom doskonałą bramę fiat do finansowania ich kont. Istnieje kilka opcji finansowania, w tym opcje kart debetowych Visa i Mastercard. ”

Firma oferuje aplikację handlową na iOS.

Rejestracja CoinZoom w FinCEN z dnia 18 marca 2020 r. oznacza, że ​​giełda będzie musiała przestrzegać przepisów ustawowych i wykonawczych dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML), jak i know-your-customer (KYC).


REKLAMA
Unlimited - najlepszy sklep z kryptokoparkami oraz akcesoriami górniczymi