CoinMarketCap poszukuje pracowników!

CoinMarketCap

W ostatnim tweecie CoinMarketCap ogłosił, że ma otwarte stanowiska dla osób, które chciałyby stać się częścią ich działalności. Jednostka kompilująca dane kryptograficzne analizuje ceny kryptowalut, kapitalizację giełd kryptowalutowych oraz przegląda najlepsze giełdy.

Stanowiska oferowane przez firmę to: programista Full Stack i specjalista ds. Wsparcia treści.

Globalna, cyfrowa siła robocza

Jak napisali w tweecie:

“#FunFactFriday: Czy wiesz, że CoinMarketCap to całkowicie zdecentralizowany zespół? Nie mamy biura w żadnym miejscu na świecie, a wszyscy pracują gdziekolwiek i kiedykolwiek robota idzie im dobrze (swoją drogą, sprawdź nasze wolne stanowiska) “

W CoinMarketCap pracownicy otrzymają konkurencyjne wynagrodzenie i będą mogli pracować zdalnie, z dowolnej lokalizacji. Dodatkowo, mogą pracować w dogodnych dla nich godzinach i korzystać z nieograniczonej polityki urlopowej. Mogą również zostać zaproszeni do udziału w wystąpieniach / konferencjach, skorzystać z mentoringu i szkoleń. Pracownicy z siedzibą w USA otrzymają nawet plany refundacji zdrowotnych i medycznych.

Wolne stanowiska

Obecnie firma posiada 2 wolne stanowiska. Pierwsze z nich to Specjalista ds. Wsparcia treści. Jest to pełnoetatowa posada zdalna. CoinMarketCap szuka osoby o wysoce rozwiniętych umiejętnościach rozwiązywania problemów i orientacji w szczegółach. Osoba będzie odpowiedzialna za listowanie nowych walut i giełd na platformie. Platforma szuka kogoś z co najmniej 2-letnim doświadczeniem w obsłudze klienta i głęboką wiedzą techniczną i wiedzą nt. zaawansowanych koncepcji kryptograficznych.

Druga posada to starszy programista full-stack, którego zadaniem będzie praca przy tworzeniu narzędzi na platformie, w tym komercyjnych produktu API. CoinMarketCap szuka osoby, która ma 5 lub więcej lat doświadczenia w tworzeniu stron internetowych. Zaleca się, aby zainteresowani kandydaci potrafili biegle programować w Pythonie, NodeJS, React.js, Vue.js, a także posiadali doświadczenie w pracy z witrynami o dużym natężeniu ruchu, budowaniu interfejsów API. Dodatkowo, dobrze by było, gdyby posiadali także pewną wiedzę o rynkach finansowych i danych.


REKLAMA
Chainers Group - Centrum Szkoleniowo-Biznesowe