Jak Coinbase zmienia gotówkę bitcoinową.

We wtorek, 19 grudnia, Bitcoin Cash oficjalnie mógł zostać kupiony i sprzedany na jednej z najpopularniejszych giełd kryptowalutowych, znanych jako Coinbase. Oznacza to, że każdy, kto posiadał bitcoin przed 1 sierpnia, dostaje tyle samo bitcoinów w gotówce bitcoinowej.

Po podejrzanej pogawędce o monetę, która prawdopodobnie pojawiła się na stronie, jej oficjalne wydanie bardzo szybko zmieniło cenę. Bitcoin Cash zobaczył, że jego cena wzrosła prawie trzykrotnie, a także duża liczba transakcji na stronie. Wysoka zmienność ceny doprowadziła do zamrożenia transakcji dla najnowszego zasobu tylko na kilka godzin.
W dalszej części dnia firma stwierdziła, że duża ilość chaosu doprowadziła do dochodzenia w sprawie informacji poufnych, co jest dość zaskakujące, biorąc pod uwagę stan świata kryptowalut. Podczas gdy wielu nie jest do końca pewnych tego, co się dzieje, wzrost cen jest czymś, na co warto zwrócić uwagę.

Użytkownicy popularnej giełdy wiedzieli, że moneta będzie dostępna do handlu w terminie do 1 stycznia 2018 roku, ale dokładnie wtedy, gdy nikt nie wiedział. Ci użytkownicy, którzy mieli akcje w Bitcoin przed 1 sierpnia, mogli otrzymać taką samą kwotę w gotówce bitcoinowej. Platforma stwierdziła, że “Planujemy uzyskać wsparcie dla gotówki bitcoinowej do 1 stycznia 2018 r., Zakładając, że w tym czasie nie wystąpią żadne dodatkowe ryzyka. Po uzyskaniu wsparcia klienci będą mogli wypłacić gotówkę bitcoinową. W późniejszym czasie ustalimy, czy dodać wsparcie handlowe. W międzyczasie gotówka klienta Bitcoin pozostanie bezpiecznie przechowywana na Coinbase. ”
Jeden z programistów stwierdził, że w związku z dodaniem monet: “Jeśli jesteś programistą, wiesz, że jest to bardzo silny znak, że Bitcoin Cash otrzyma pełną integrację, a nie tylko wypłaty
Maszyny do kryptowalut :kryptokoparki


REKLAMA