Coinbase dodaje darmowe wypłaty walut fiducjarnych przez PayPal

Coinbase dodaje PayPal

Coinbase lubuje się w robieniu niespodzianek swoim użytkownikom. Po “cichym” uruchomieniu centrum handlu pozagiełdowego dla klientów instytucjonalnych, giełda dodała (znów po cichu) możliwość darmowych wypłat na konta PayPal.

Boczkiem, boczkiem, po cichutku

Cicha aktualizacja umożliwiła użytkownikom wycofanie swoich środków na konta PayPal. Funkcja ta, ku wielkiemu zdziwieniu, jest udostępniana użytkownikom bezpłatnie. Uprawnieni użytkownicy otrzymali e-maile, które mają pomóc w konfiguracji połączenia kont.

Opcja nie jest na razie powszechnie dostępna. Możliwość korzystania z nowej funkcji otrzymali nieliczny użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych oraz Europy. Nie wiadomo, czy (i ewentualnie kiedy) podobną możliwość zyskają wszyscy użytkownicy giełdy.

A, a, aaaa! Najpierw weryfikacja tożsamości!

Wybrani użytkownicy przed rozpoczęciem korzystania z usługi użytkownicy muszą przejść przez wszystkie etapy weryfikacji tożsamości. Przepływ funduszy jest obecnie jednokierunkowy, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą wycofywać środki tylko na konta PayPal. Jak dotąd nic nie wiadomo na temat możliwości dokonywania depozytów z wykorzystaniem platformy płatniczej.


REKLAMA
Chainers Group - Centrum Szkoleniowo-Biznesowe