Chainers i EKS Start Elbląg celują w jedną bramkę!

Nasz partner strategiczny – Centrum Szkoleniowo – Biznesowe Chainers Group – został partnerem elbląskiego klubu sportowego Start. Na mocy porozumienia EKS Start i Chainers Group będą współpracować w zakresie promocji Startu oraz organizować wspólnie m. in. spotkania biznesowe.

Chainers Group na co dzień prowadzi działalność w czterech sektorach: szkoleń, alternatywnych inwestycji, technologii Blockchain oraz marketingu i promocji. Swoją działalność Centrum rozpoczęło na początku tego roku. Chainersi wspierają także firmy w uzyskiwaniu środków z Unii Europejskiej na rozwój oraz szkolenia. EKS Start Elbląg zaś to zespół szczypiornistek zajmujący czołowe miejsca w PGNiG Superlidze. Jest dumą elbląskich kibiców!

Dzięki współpracy z Chainers Group EKS Start zyska przestrzeń specjalne przygotowaną do organizacji warsztatów, szkoleń co-workingowych oraz spotkań biznesowych. Na powierzchni ponad 100m2 znajdują się dwie sale, konferencyjna – połączona z licznymi stanowiskami do pracy oraz Chill Room – gdzie planowane są zajęcia integracyjne i warsztaty dla najmłodszych.

“W życiu nie liczy się tylko praca i biznes… liczą się również relacje międzyludzkie, a także trochę dobrej zabawy i ducha fair play”


REKLAMA