Cardano powinno nadal rosnąć przez długi czas

Ponieważ rynek zaczął spadać na początku 2018 r., Większość kryptowalut straciła ponad 80% swojej wartości. Pomimo kilku prób w ciągu roku i na początku 2019 r. Większość monet pozostaje na najniższym poziomie. Jedną monetą, która straciła wiele ze swojej świetności w ciągu ostatnich 14 miesięcy, jest Cardano (ADA).

Moneta straciła ponad 90% swojej wartości od początku 2018 r., A także pozycję w rankingu, która nastąpiła po katastrofalnym spadku kapitalizacji rynkowej, a ponad to projekt Cardano nie nadążał za rozwojem projektów, co doprowadziło do frustracji inwestorów i spadku zaufania w swoim przyszłym sukcesie.

Cardano Zaczyna Ruszać w Górę

Chociaż rzeczy wyglądają źle dla projektu i tokena od dłuższego czasu, wszystko wydaje się zmieniać. W ciągu ostatnich kilku dni ADA zaczęło zmieniać swój trend i zmiany. Jeśli pozytywny okres ma się utrzymywać, może to być najlepszy miesiąc dla ADA. W ciągu ostatnich siedmiu dni ADA wzrósł z około 0,041 USD, osiągając wysoki poziom 0,048 USD. Chociaż moneta znalazła opór na tym obszarze, a korekta ceny spowodowała spadek monety do 0,046 USD, pozostało to ogromnym osiągnięciem. Jeśli uda się przełamać pozycję oporu, to da prawdziwą szansę na osiągnięcie 0,050 USD, czyli pozycji, której nie dotknęło od początku roku. ADA wzrosła o prawie 6%, notując znacznie powyżej 0,048 USD.

Osiągnięcie wysokiego rocznego poziomu monet w wysokości 0,052 USD mogłoby być ułatwione dzięki uruchomieniu kolejnych kluczowych projektów, których spodziewamy się w pierwszym kwartale 2019 r. W rzeczywistości może to być właśnie to, co pomaga przyspieszyć wzrost ADA już teraz. Nadchodząca faza jest jedną z najbardziej znaczących faz projektu, ponieważ spowoduje to, że blokowy blok Cardano będzie w pełni zdecentralizowany. Chociaż Cardano osiągnęło wiele, nie będąc w pełni zdecentralizowanym, zyskuje jeszcze więcej, gdy jest.

Oczekując na tę fazę, oczekuje się, że ADA będzie nadal zdobywać i jeśli uda się, Cardano może nadal rosnąć przez długi czas.

 


REKLAMA
Unlimited - najlepszy sklep z kryptokoparkami oraz akcesoriami górniczymi