Cardano ogłasza współpracę z Ledger

Cardano

EMURGO , oficjalne ramię handlowe Cardano – pierwszego recenzowanego bloku blockchain trzeciej generacji – z radością ogłasza integrację ADA Cardano z Ledger , liderem w dziedzinie rozwiązań bezpieczeństwa i infrastruktury dla aplikacji kryptowalut i bloków. Bardzo popularny Ledger Nano S jest teraz kompatybilny z ADA firmy Cardano. Użytkownicy będą mogli chronić swoje prywatne klucze za pomocą portfeli Ledgera, dając im dostęp do swoich ADA dzięki zwiększonemu bezpieczeństwu i spokojowi ducha. Portfel sprzętowy Ledger integruje się z opracowanym przez EMURGO portfelem Yoroi, pierwszą oficjalną aplikacją towarzyszącą do obsługi portfela sprzętowego Cardano Ledger.

Inicjatywa ta została opłacona przez Fundację Cardano poprzez finansowanie rozwoju aplikacji Cardano Ledger i powiązanych bibliotek oprogramowania. Ta praca skorzystała również ze wsparcia partnera rozwojowego Vacuum Labs , wraz z zespołem programistów IOHK . Zespoły te ciężko pracowały, aby zapewnić integrację z portfelem Yoroi. Chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym w to, co było naprawdę wspólnym wysiłkiem!

Dyrektor ds. Technicznych EMURGO, Nicolas Arqueros, powiedział:

„Cieszę się, że ta integracja została wreszcie udostępniona opinii publicznej. To wydarzenie, na które wielu ludzi czekało w zeszłym roku. Jestem szczególnie podekscytowany faktem, że tak wiele zespołów spotyka się i współpracuje nad tym, co naprawdę jest przełomowym wydarzeniem w branży, i zapowiada wiele bardziej ekscytujących wydarzeń komercyjnych dla Cardano w 2019 roku ”.

EMURGO napędza przyjęcie Cardano i dodaje wartość posiadaczom ADA, budując, inwestując i doradzając projektom lub organizacjom, które przyjmują zdecentralizowany ekosystem Blockchain Cardano. Ta integracja z liderem branży Ledger stanowi kolejny strategiczny krok w kierunku wspierania ekosystemu Cardano.

Ledger sprzedał ponad 1,5 miliona portfeli sprzętowych na całym świecie i jest de facto liderem w branży portfeli sprzętowych.

Niedawne badanie przeprowadzone przez Ledgera wykazało, że w 2018 r. Z giełd skradziono 850 mln USD , podkreślając, że obawy o bezpieczeństwo wciąż są duże. Przechowywanie kluczy prywatnych w portfelu sprzętowym jest jedną z najbezpieczniejszych opcji dla inwestorów kryptograficznych. Ledger Nano S otrzymał niedawno certyfikat CSPN , co czyni go pierwszym i jedynym certyfikat sprzętu portfel na rynku.

Podczas gdy istnieją inne typy portfeli kryptowalut, w szczególności portfele sprzętowe to nie przechowywanie kluczy prywatnych na smartfonie, komputerze lub w kryptowalucie, które są podatne na zdarzenia hakerskie.

Jednak przechowywanie kluczy prywatnych w portfelu sprzętowym, takim jak portfel księgi głównej, pozwala jednostkom na pełną kontrolę nad własnymi kryptowalutami, w przeciwieństwie do wymiany lub inne osoby trzecie przechowują klucze w imieniu indywidualnym.

Cardano to coś więcej niż tylko waluta cyfrowa, jest to pierwszy recenzowany model blokowy trzeciej generacji, który wyewoluował z podejścia opartego na badaniach, skalowalnego, zrównoważonego i interoperacyjnego. Będzie zdolny do uruchamiania aplikacji finansowych, które są używane codziennie przez osoby fizyczne, organizacje i rządy na całym świecie. Ta integracja z Ledger zapewni, że inwestorzy ADA będą w stanie chronić swoje aktywa za pomocą renomowanych rozwiązań bezpieczeństwa Ledger.

PROCES INTEGRACJI:

„Nasza integracja z Cardano jest czymś, czego społeczność Ledger nie mogła się doczekać od dłuższego czasu”, powiedział Eric Larchevêque, CEO Ledger. „Nieustannie pracujemy nad odpowiedzią na potrzeby naszych klientów, dlatego cieszymy się, że oficjalnie witamy Cardano na platformie Ledger, oferując inwestorom ADA światowej klasy bezpieczeństwo swoich kryptograficznych aktywów”.

O Ledger 

Ledger jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań bezpieczeństwa i infrastruktury dla aplikacji kryptowalut i bloków. Dysponując biurami w Paryżu, Vierzon, Nowym Jorku, San Francisco i Hong Kongu, zespół 200 specjalistów Ledgera opracowuje nowatorskie rozwiązania zabezpieczające aktywa kryptowalut dla osób prywatnych i firm. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Ledger.com


REKLAMA
Unlimited - najlepszy sklep z kryptokoparkami oraz akcesoriami górniczymi