Byli pracownicy Google tworzą społeczność innowacyjną Blockchain dla innych byłych pracowników.

Trzej byli pracownicy Google połączyli siły, aby utworzyć społeczność, XGoogler Blockchain Alliance (GBA), dla wszystkich byłych pracowników Google zainteresowanych Blockchain, zgodnie z komunikatem opublikowanym w niedzielę, 15 kwietnia.

Ex-Googlers:Hitters Xu, założyciel platformy Blockchainowej Nebulas, Daniel Wang, założyciel zdecentralizowanej wymiany i otwartego protokołu Loopring, oraz Andy Tian, ​​dyrektor generalny i założyciel Gifto, zostali zainspirowani do stworzenia GBA z powodu rosnącego popytu na programistów Blockchain.

GBA będzie “służyć jako przestrzeń współpracy dla dochodzenia, dialogu i rozwoju w zakresie technologii blockchain dla Googlersów”, zgodnie z komunikatem prasowym.

“Google zawsze znajdowało się w czołówce nowych technologii na całym świecie, od Androida po sztuczną inteligencję. Jako pracownicy Google możemy wykorzystać nasze wyjątkowe doświadczenia, aby rozszerzyć wpływy lockcheta [B] na wszystkich i wszędzie”.

GBA, które “będzie inkubować projekty wysokiej jakości Blockchain od byłych pracowników Google”, pracuje w Bay Area, Pekinie i Szanghaju, ale stara się rozszerzyć w dowolnym miejscu, gdzie są “Googlersi” zainteresowani Blockchain.

Google wykazał zarówno niezdolność, jak i tendencję do wspierania Blockchain i kryptowalut.

W połowie marca Google ogłosił, że zablokuje wszystkie reklamy związane z krypto-walutą w Google Adwords, a tydzień później firma poinformowała, że ​​pracuje nad dwoma produktami Blockchain dla systemu księgowania “odpornego na manipulacje” i platformy operacyjnej w chmurze.


REKLAMA
Chainers Group - Centrum Szkoleniowo-Biznesowe