Brat Pablo Escobara wydaje “Diet Bitcoin” .

Brat późnego kolumbijskiego lorda narkotykowego Pablo Escobara, Roberto Escobar, wydał własną alternatywę dla Bitcoina (BTC), twardego rozwidlenia BTC o nazwie dietbitcoin (DDX).

Połączenie Roberta Escobara z dietbitcoin zostało niezależnie potwierdzone przez rzecznika prasowego Escobar Inc., firmy inwestycyjnej Roberto Escobara, do TheNextWeb dzisiaj, 22 marca.

Strona internetowa dla dietobiacoin autorstwa Roberto De Jesúsa Escobara Gavirii zawiera 281 stronicową książkę, dostępną w postaci pobranego pliku PDF, zatytułowaną “Prawdziwa historia” Roberto Escobara: Dietbitcoin Pablo Escobara “i podtytuł” Po zrobieniu 100 miliardów dolarów Roberto Escobar uruchamia dietę “DDX” “kryptowaluta”.

Jeśli nie ma się czasu na przeczytanie pełnej wersji, która zawiera rozdziały zatytułowane “Inny peruwiański samolot” i “Noriega, zdrajca”, zainteresowane strony mogą pobrać białą księgę, przedstawiającą impulsem do stworzenia DDX w krótkim czasie.

wprowadzenie:

“Jestem pierwszą osobą na świecie, Roberto De Jesus Escobar Gaviria, która publicznie wyszła i twierdzi, że Bitcoin został stworzony przez rząd amerykański i nie zamierzam być ostatnią osobą, która to powie. Świat się obudzi. Świat zobaczy, że to oni stworzyli. A kiedy to widzą, jest już za późno, a kiedy CIA odkryje, że świat wie o tym, CIA zamierza sprzedać wszystkie swoje monety, a one zniszczą wartość Bitcoin … Dlatego właśnie tworzę własną krypto walutową zwaną dietbitcoin (DDX). “

Dietbitcoin obecnie oferuje pierwszą ofertę monet (ICO), która składa się z trzech rund z 1 milionem monet DDX jako czapką dla crowdsale. Runda 1 ICO przed ICO daje w sumie 300 000 monet za 2 dolary za monetę, cena sprzedaży od 50 dolarów pierwotnie wystawionych na aukcję, przed 2 ICO za 300 000 monet za 100 $ każda, a ICO będzie miało 400 000 tokenów za 1000 $ każdy.

Według książki Roberta Escobara, to nieuchwytny Satoshi Nakamoto podszedł do niego początkowo o kryptowalutach:

“Dostaję telefon, tym razem od El Conejo [pseudonim]. El Conejo mówi mi, że rozmawia z Satoshi Nakamoto. On nie tylko mówi. Jest teraz z nim w Limie w Peru. Powiedziałem: “El Conejo, nie wiem, kim jest ten człowiek. Przyprowadź go do mojego domu. “El Conejo odpowiedział” OK “.

”W gazetach czytałem o tej kryptowalutowej nazwie Bitcoin. Nie wiedziałem, o co w tym wszystkim chodzi. Nie obchodziło mnie to. Dopóki El Conejo do mnie nie zadzwonił. Tym razem powiedział mi, że robimy własną krypto walutę. Nie zrozumiałem. Powiedział mi, że założyciel Bitcoin chce zrobić krypto-walutę z rodziną Pablo Emillio Escobara Gavirira. Powiedziałem ok. Zatwierdzam umowę “.


REKLAMA
Kup bitcoin na coinquista.com