Bitmain potwierdza problemy z jednostkami Antminer S17

Chińska firma wydobywcza Bitmain potwierdza problemy z jednostkami Antminer S17.

Po kilku reklamacjach klientów w mediach społecznościowych, chiński gigant wydobywczy Bitmain potwierdza, że ​​niektóre z jego jednostek Antminer S17 mają problemy.

„Antminer zwraca szczególną uwagę na problemy niektórych produktów z serii 17, o których ostatnio wspominały media”, rzecznik Bitmain powiedział Cointelegraph 6 maja, dodając:

„W trakcie tego procesu zaczęliśmy negocjować rozwiązania z klientami, którzy mieli problemy z produktem. Antminer zawsze przestrzegał koncepcji stawiania klientów na pierwszym miejscu. Jeśli którykolwiek klient ma jakiekolwiek problemy z produktem, skontaktuj się z oficjalną obsługą klienta Antminer w dowolnym momencie. ”

Jak niedawno poinformował Cointelegraph, przedsiębiorca wydobywczy założył grupę Telegram wcześniej w tym miesiącu po rzekomym otrzymaniu „złej partii” urządzeń Antminer S17 +, a około 30% zamówionych maszyn zepsuje się lub psuje po zaledwie miesiącu użytkowania. Grupa, która liczy obecnie ponad 160 członków, zawiera kilka skarg o podobnym charakterze.

Identyczne obawy zostały wcześniej wyrażone przez Samsona Mow, dyrektora ds. Strategii Blockstream firmy infrastrukturalnej Blockstream. Mow tweetował w zeszłym miesiącu, że klienci Bitmain mają 20–30% awaryjności z urządzeniami Antminer S17 / T17.

Ponieważ halving Bitcoina odbywa się w ciągu jednego tygodnia, Bitmain niedawno wyprzedał swoją pierwszą rundę sprzedaży krajowej Antminer S19, chociaż jednostki zostaną wysłane dopiero 11 maja. Nowy produkt został zaprojektowany w celu zwiększenia wydobycia po halvingu.


REKLAMA
Coinquista – załóż konto i otrzymaj darmowe kryptowaluty