Binance usuwa 4 kryptowaluty ze swojej listy giełdowej

Binance

Binance, jedna z największych giełd kryptowalutowych ogłosiła w tweecie, że usunie z platformy 4 waluty. Dodali również, że podobne operacje będą odbywać się poprzez “kompleksowe i okresowe przeglądy” w poszukiwaniu czynników mogących wpłynąć na ich wycofanie.

Monety, które mają zostać usunięte to Bytecoin [BCN], ChatCoin [CHAT], Iconomi [ICN] i Triggers [TRIG]. Chociaż nie podano powodów usunięcia ich z listy, giełda korzystając z okazji wyjaśniła czynniki, które mogą do tego doprowadzić.

Technicy platformy ujawnili, iż przeglądają wszystkie aktywa na swojej platformie w celu zapewnienia “wysokiego standardu jakości”. Jeżeli którykolwiek składnik danego aktywu nie spełnia standardów ustanowionych przez giełdę może podlegać usunięciu z listy. Czynniki, o którym ekipa wspomniała, to zaangażowanie zespołu w projekt, specyfika cyklu rozwoju i stabilności samej sieci lub inteligentnych kontraktów w przypadku tokenów na innych blokach kodu. Wszelkie dowody nieetycznego zachowania bądź oszustwa również stanowią podstawę do usunięcia projektów z listy.

Proces usuwania wymienionych powyżej walut z giełdy rozpocznie 12 października o godzinie 10:00 UTC. Będzie trwać około miesiąca – przez ten czas coiny będą jeszcze wspierane.

Binance nie śpi

Jest to kolejny krok Binance w kierunku tworzenia “zdrowego i zrównoważonego ekosystemu kryptograficznego” Wymieniając inne działania, które zostały podjęte przez firmę, należy wspomnieć chociażby o przekierowaniu wszystkich opłat wpisowych na cele dobroczynne (pisaliśmy o tym tutaj [klik!]).


REKLAMA
Chainers Group - Centrum Szkoleniowo-Biznesowe