Binance informuje, że wszystkie opłaty wpisowe trafią do organizacji charytatywnych

Binance Charity

Wiodąca giełda kryptowalutowa, Binance, ogłosiła dziś, że przekaże 100% opłat za listing na cele charytatywne.

Giełda z siedzibą na Malcie opublikowała na swoim blogu wpis, w którym informuje, że “wszystkie opłaty za listing będą przejrzyste”, a wszystkie projekty wymienione na stronie będą mogły decydować na jaką inicjatywę charytatywną Binance przekaże pieniądze. Platforma nie będzie dyktować kwoty, nie ma też minimalnej wymaganej opłaty za wpis.

Inicjatywa charytatywna giełdy ma na celu “zwiększenie wykorzystania blockchainu dla większego dobra”. Wkrótce pojawi się więcej informacji na ten temat. Firma Binance zażądała również, aby projekty zaktualizowały swój wniosek z uwzględnieniem “odpowiedniej kwoty”.

Duże darowizny nie wpłyną na proces decyzyjny giełdy. Aby utrzymać wysokie standardy, zespół Binance będzie kontynuował dokładne przeglądy zanim monety zostaną zatwierdzone do umieszczenia na giełdzie.

Czynione postępy

Giełdowa platforma kryptowalutowa dokonała ostatnio wielu strategicznych inwestycji. Jak poinformował portal CryptoGlobe, giełda zainwestowała 2,5 miliona USD w TravelByBit, australijskiego dostawcę płatności korzystającego z technologii blockchain.

TravelByBit zapewnia klientom lotniska Brisbane w Australii wygodną metodę stosowania kryptowalut jako metody płatności od stycznia 2018 roku. Dzięki wielomilionowej inwestycji Binance pomoże firmie TravelByBit w rozszerzeniu usług płatności kryptograficznych.

Oprócz inwestowania w obiecujące projekty typu blockchain giełda uruchomiła 20 września Info 2.0, – bezpłatną, obszerną listę niezależnych raportów ratingowych, które pomagają inwestorom w ocenie ofert początkowych monet (ICO) i podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących ich inwestycji .


REKLAMA