“Bardziej pewne jest, że zobaczymy 10 000$ zamiast 5 000$”

Rynek kryptowalut zdaje się wychodzić z utrzymującego się przez cały rok dołka, a sentyment do hossy może przejmować rynki, więc analitycy sugerują, aby studiować świat kryptowalut. Jednym z nich jest Michael Moro, dyrektor generalny Genesis Global Trading.

W wywiadzie dla CNBC Moro powiedział, iż jest przekonany o możliwości Bitcoina do błyskawicznego wzrostu, o ile uda mu się przezwyciężyć opór w paśmie 7 000$. Jego opinia opiera się na prostej analizie technicznej.

Trzeba zauważyć, że długoterminowe wskaźniki potwierdzają, iż odwrócenie trendu spadków może nastąpić, o ile podwyższone notowania będą w stanie przetrwać ten trudny test.

Moro jest dość optymistycznie nastawiony do obecnej sytuacji. Według niego, po przebiciu bariery 7 tysięcy dolarów, trudno będzie mówić o spadkach. Jego zdaniem łatwiej będzie zauważyć “stromą wspinaczkę aniżeli nieco bardziej umiarkowane zejście”:

“O ile poziom [7000 $] zostanie utrzymany, powiedzmy na następny tydzień, dwa tygodnie, wzrosty nadejdą w 100 procentach […], a my raczej zobaczymy 10 000 $ zamiast 5 000 $. “


REKLAMA