ALS Association przeprowadzi kampanię charytatywną razem z Tron

Fundacja TRON

Rozgrzewająca serce informacja. Amerykańskie Stowarzyszenie ALS nawiązało współpracę z Fundacją Tron w celu rozpoczęcia kampanii charytatywnej z wykorzystaniem technologii Blockchain.

Informację opublikowano w komunikacie prasowym z 11 lutego. Kampania nazwana #VoiceYourLove ma na celu budowanie świadomości na temat stwardnienia zanikowego bocznego (ALS) oraz gromadzenie darowizn na badania nad sposobami leczenia oraz poszukiwania leku. Jak twierdzą przedstawiciele stowarzyszenia, prowadzi ono największy program badawczy, który realizowany jest w ponad 150 laboratoriach na całym świecie.

W czym pomoże Tron?

Zgodnie z informacjami Fundacja Tron pomoże wykorzystać technologię blockchain do śledzenia dystrybucji darowizn. W późniejszym czasie (tj. pod koniec kampanii) stowarzyszenie planuje upublicznić dane zebrane przez Tron na swojej stronie internetowej. Oprócz tego, podczas aktualnej kampanii założyciel i prezes fundacji Justin Sun wraz ze współpracownikami przekazał 250 000 USD na działalność stowarzyszenia. Sun oświadczył, iż darowizny dokonano na cześć społeczności TRON i BitTorrent i zachęca innych z sektora do wyrażenia swojej miłości poprzez darowiznę, aby pomóc znaleźć lekarstwo”.


REKLAMA
Kup bitcoin na coinquista.com