ADA, TRX i BAT dodane do Abra; Abra obsłuży depozyty bankowe z UE

Abra opublikowała szereg ogłoszeń. Popularny portfel z mechanizmem kryptowalutowym dodał wsparcie dla Cardano (ADA), Tron (TRX) i Basic Attention Token (BAT), a także planuje umożliwić użytkownikom zasilenie portfeli Abra za pomocą Bitcoin Cash (BCH).

Aplikacja umożliwi również klientom dokonywanie przelewów z europejskich rachunków bankowych bezpośrednio do portfela Abra.

Dzięki nowej funkcjonalności każdy użytkownik w Europie może zasilić portfel Abra za pomocą europejskiego konta bankowego. Klient europejskiego konta bankowego może kupić dowolną z 28 kryptowalut obsługiwanych przez Abra.

Interfejs aplikacji Abra pozwala użytkownikom sprawdzać ceny, śledzić portfele i wymieniać kryptowaluty na inne kryptowaluty za pośrednictwem Bitcoina. Użytkownicy mogą również kupić dowolną z 50 dostępnych walut.

Rachunki bankowe wszystkich 28 członków Unii Europejskiej, a także czterech członków Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu, są bezproblemowo obsługiwane w przypadku zakupów kryptowalutowych. Przed ogłoszeniem użytkownicy mogli sfinansować swoje portfele Abra za pomocą przelewów bankowych tylko w Stanach Zjednoczonych oraz kart debetowych i kredytowych American Express, Visa i MasterCard na całym świecie.

Abra jest uniwersalnym portfelem i kantorem kryptowalut. Celem jest stworzenie szerokiej rampy dla nowych i istniejących inwestorów kryptowalutowych, którzy chcą zainwestować w szereg coinów, w tym mniejsze coiny o mniejszych limitach rynkowych, które nie znajdują się ani w pierwszej dziesiątce, ani w dwudziestce.

Abra jest całkowicie oparta o peer-to-peer i pozwala użytkownikom portfela posiadać własne klucze prywatne bezpośrednio, bez pośredników. Europejscy użytkownicy, którzy przekazują pieniądze firmie Abra, mogą otrzymywać Bitcoiny w portfelach w celu bezpiecznego przechowywania, wymiany z innymi osobami lub zamiany z powrotem na walutę.


REKLAMA
Coinquista – załóż konto i otrzymaj darmowe kryptowaluty