A jednak! Baidu oficjalnie partnerem Tron

Baidu

Spekulacje krążące po sieci okazały się strzałem w dziesiątkę. Partnerstwo Tron i Baidu zostało oficjalnie potwierdzone.

Jak niedawno informowaliśmy (klik!), internauci szukali informacji na temat nowej umowy partnerskiej fundacji. Justin Sun, CEO Tron, rozwiał jednak wątpliwości internautów, potwierdzając ich przypuszczenia w Tweecie.

#TRON łączy siły z gigantem sektora usług internetowych, Baidu. Będziemy nadal współpracować z dużymi dostawcami usług w chmurze, oferując rozwiązania blockchain oraz czyniąc technologię bardziej dostępną zarówno dla użytkowników i małych firm. Cel ostateczny: masowa adaptacja #blockchain.

Co dalej?

Ciężko jest ostatecznie stwierdzić, co wyniknie z partnerstwa obydwu przedsiębiorstw. Najbardziej interesujące jest jednak podsumowanie tweeta:

“Będziemy nadal współpracować z dużymi dostawcami usług w chmurze, oferując rozwiązania blockchain oraz czyniąc technologię bardziej dostępną zarówno dla użytkowników i małych firm. Cel ostateczny: masowa adaptacja #blockchain.

Jak doskonale wiemy, Justin Sun jest człowiekiem lotnym oraz świetnie zorientowanym w dzisiejszych realiach biznesu. Kto więc wie, jakie będą dalsze poczynania firmy?


REKLAMA
Unlimited - najlepszy sklep z kryptokoparkami oraz akcesoriami górniczymi