4-ta największa na świecie giełda kryptograficzna Huobi “zmierza” do Londynu traktując go jako punkt wejścia na rynek UE.

Założona w Pekinie giełda krypto Huobi ogłosiła, że ​​planuje otworzyć biuro w Londynie, ponieważ kontynuuje swoją ekspansję za granicą, Finanse Magnates ogłosił 18 kwietnia.

Wiceprezes Huobi Group, Peng Hu, powiedział dziennikarzom:

“Nie Malta, nie Szwajcaria. Koniecznie Londyn, a dokładniej Wielka Brytania, jest dla nas punktem wyjścia dla europejskiego rynku. Wkrótce będziemy mieć tutaj biuro. ”

“Financial Magnates” donosi dalej, że Chern Chung, starszy menadżer rozwoju biznesu w Europie, wyjaśnił, że giełda “chce być obecna” w mieście, ponieważ “nasze statystyki pokazują, że Londyn jest najbardziej aktywną platformą handlową w całej Europie”.

Wybór Londynu, według Chunga, jest wyraźnym sygnałem, że giełda chce “iść do głównego nurtu”, przestrzegając odpowiednich przepisów. Powiedział dziennikarzom: “nie boimy się regulacji ani nie uchylamy się od regulacji”.

Według danych z CoinMarketCap Huobi jest obecnie czwartą co do wielkości na świecie giełdą kryptowalut według danych z handlu, w ciągu ostatnich 24 godzin sprzedano około 1,2 miliarda dolarów. Grupa Huobi uruchomiła swoją wymianę Huobi Pro Global z siedzibą w Singapurze, po tym jak chiński rząd zakazał ICO i krajowych wymian kryptowalutowych we wrześniu 2017 roku.


REKLAMA