TiesNetwork ogłasza wydarzenie Token Generation (TGE).

 

Ties.Network to bezpieczna platforma biznesowa zaprojektowana dla krypto-społeczności, która umożliwia bezpieczne prowadzenie transakcji biznesowych i finansowych, w tym uderzających ofert, lokalizowanie i zatrudnianie ekspertów oraz promowanie projektów. Ties.Network ogłosiła pierwszą turę Tokge Generation Event (TGE), która rozpocznie się 21 września 2017 r. Do 12 października 2017 r. Całkowita emisja będzie wynosić 200 milionów żetonów TIE z bezpłatnym żetonem TGE o łącznej wartości 140 milionów żetonów TIE. Nakładka TGE wyniesie 33 600 000 USD. Zaakceptowanymi walutami są Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH).
Ties.Network provides a solution to today’s inefficient, high cost, and insecure business transactions. The platform is based on trust and innovation, which is supported by the Ethereum blockchain technology, “genuine” review and rating system, and the world’s first secure, public, and decentralized NoSQL database Ties.DB.
Wyobraź sobie, że jako użytkownik ma pomysł, aby rozpocząć projekt blokady, ale nie możesz kodować i nie wiedzieć nic o prawach poszczególnych krajach i przepisach dotyczących krypto. Inni użytkownicy na Ties.Network mogliby pomóc. Jeśli potrzebujesz znaleźć inwestorów krajowych dla projektu blockchain, ale nie możesz ich znaleźć w LinkedIn, ta platforma jest gotowa do pomocy. Co więcej, z tak wielu ICO i TGE na całym świecie, skąd wiesz, które z nich są legalne, a które są oszustwami?
W Ties.Network użytkownicy będą mogli znaleźć ekspertów, programistów i entuzjastów blokerów, którzy są gotowi przyjąć kryptokryty. Pozwala również na dokonywanie świadomych ocen opartych na żywotności i wiarygodności sieci profesjonalnej, ponieważ wszystkie transakcje są zapisywane w bloku.
System autoryzacji firmy Ties.Network oparty jest na rzeczywistych partiach zaangażowanych w transakcję, ponieważ tylko osoby prowadzące interesy mogą opuścić recenzje i oceny. Platforma nie pobiera prowizji od użytkownika, ponieważ przychody pochodzą z reklam, opłat za usługi depozytowe i opłat za przechowywanie i pobieranie zawartości.
Ponieważ na rynku pojawiają się coraz więcej aplikacji opartych na Ethereum i projektach związanych z blokadą, należy udostępnić publicznie dostępne wysoce adaptowalne i dobrze zorganizowane rozwiązania do przechowywania danych. Ties.DB ma znaczenie dla Ties.Network, jako że poprzednia zapewnia solidną strukturę platformy, która wzrasta wykładniczo bez obawy o ograniczone możliwości przechowywania i pobierania. Publiczna, zdecentralizowana baza danych NoSQL – Ties.DB – umożliwia nieograniczone przechowywanie danych, zaawansowane przeszukiwanie i modyfikowanie treści poprzez zabezpieczenie interakcji między węzłami. Przykładem tej funkcji jest wykorzystanie inteligentnych umów w zakresie realizacji płatności i transakcji.
Inną zaletą korzystania z platformy Ties.Network jest wiedzenie, że pomoc humanitarna jest dostępna w razie potrzeby. Profesjonalnie przeszkoleni moderatorzy społeczności, którzy otrzymują wynagrodzenie generowane przez platformę, są kluczowymi osobami z wielopoziomowymi władzami, którzy mają pośredniczyć w sporach, zakazują użytkowników z złym zamiarem, usuwać nielegalne projekty, usuwać podejrzane transakcje, badać podejrzane węzły i użytkowników, rozstrzygać spory Spory i dalsze rozwijanie oprogramowania.
Dyrektor TiesNetwork Alexander Neymark powiedział: “Największą cechą Ties.Network jest wiarygodność, która jest dostarczana z przejrzystością, bezpieczeństwem i profesjonalną rozwiązywaniem konfliktów. Opierając się na tych wartościach, platforma działa z samoorganizacją i motywacją, obejmującą zastosowanie “autentycznego” systemu oceny, przejrzystej struktury opłat i zatrudniania wyszkolonych moderatorów społeczności. ”

 


REKLAMA