Ta maszyna do wydobywania bitcoinów o wartości 3400 $ jest kamieniem węgielnym krypto firmy Kodak.

W tym tygodniu akcje firmy Kodak zwiększyły się ponad trzykrotnie, ponieważ niegdyś gigant fotografii ogłosił, że przestawia się na technologię blockchain i krypto-walutę.

Częścią ich ruchu jest kryptokoparka Kodak o nazwie KashMiner, która została zaprezentowana na tegorocznych targach CES. Jest tworzony i uruchamiany przez firmę o nazwie Spotlite i ma licencję na nazwę Kodak.

Oto, jak to działa: Użytkownicy płacą 3400 USD za wypożyczenie maszyny górniczej przez dwa lata.

Kodak twierdzi, że KashMiner będzie co miesiąc produkować około 375 USD nowych bitcoinów, co doprowadzi do szacunkowych przychodów w przybliżeniu 9 000 USD w ciągu tych dwóch lat.

Ale tutaj jest haczyk: musisz oddać połowę swoich zysków.

Inni ostrzegają, że kwota 375 USD jest przesadzona, ponieważ te zwroty bitcoin będą maleć co miesiąc:

Saifedean Ammous @sifedean

“Kodak stał się oszustem wydobywczym Bitcoin. Przyjrzyjcie się uważnie, oni kłamią o swoich maszynach, ponieważ nie wspominają o drobnym szczególe, że trudność rośnie, a wydajność spada!

Nie ma mowy, żeby twoja kryptokoparka Kodaka robił te same 375 $ co miesiąc, chyba że trudność wydobycia bitcoiny pozostanie taka sama. Obecnie rośnie o około 15% miesięcznie, więc wydobycie powinno również spaść o około 15% miesięcznie. Powodzenia dla wszystkich, którzy kupili tę ofertę!


REKLAMA
\\n
Najlepszy sklep z kryptokoparkami - urządzeniami do wydobywania kryptowalut.