Robinhood stworzył darmową aplikację Crypto Trading.

Robinhood szybko stała się jedną z największych wschodzących aplikacji do kupowania i sprzedawania tradycyjnych akcji. Niedawno firma ogłosiła, że będzie oferować sposób na handel bitcoinem i ethereum, a kolejne monety będą oferowane później w życiu aplikacji. Firma oświadczyła, że “Od lutego mieszkańcy pięciu stanów będą pierwszymi, którzy będą mogli kupować i sprzedawać – w Kalifornii, Massachusetts, Missouri, Montanie i New Hampshire – wraz z innymi państwami podążają za falami, dopóki handel nie będzie dostępny w całym kraju.” już w czwartek użytkownicy mogą śledzić dane rynkowe dla różnych monet w aplikacji.
Unlimited Miners

CEO Robinhood, Baiju Bhatt stwierdził, że “jest dość oczywiste, że ludzie troszczą się o krypto-walutę. Chcemy być tam i pomóc w kształtowaniu sposobu, w jaki branża idzie w parze z lepszą platformą za lepszą cenę. “Kryptowaluta jest bardzo ryzykownym miejscem, w którym można umieścić swoje pieniądze, ale z dużym ryzykiem pojawia się możliwość dużego potencjału do wzrostu. Rynek wciąż znajduje się w fazie początkowej, co oznacza, że istnieje duża zmienność, a także duża liczba skrupulatnych praktyk biznesowych.

To nie powstrzymało nowej fali inwestorów przed wejściem w przestrzeń w nadziei, że uda im się zarobić dużą sumę pieniędzy, jak wiele wcześniej. Ponieważ bitcoin jest od jakiegoś czasu przedmiotem kryptowalut, nic dziwnego, że firmy takie jak Robinhood zaczynają angażować się w kosmos. Potencjał, aby stać się dużym graczem w branży kryptowalut, podobnie jak w tradycyjnym przemyśle akcji, jest niezwykle duży. Nadzieje są wysokie, że firma jest w stanie prawidłowo zrealizować ten nowy pomysł, aby mógł on mieć duży wpływ na rynek kryptowalut przez pewien czas.

 


REKLAMA
\\n
Najlepszy sklep z kryptokoparkami - urządzeniami do wydobywania kryptowalut.