Jak Raiblocks pokonuje IOTA w świecie kryptowalut.

Raiblocks to jedna z najnowszych kryptowalut, która wchodzi na rynek i nadal bije rekordy bez wiedzy świata kryptografii. W ciągu ostatnich kilku tygodni pułap rynkowy waluty zdążył eksplodować. Moneta udało się zestrzelić od poniżej 0,22 USD do ponad 35 USD za akcję, przy kapitalizacji rynkowej ponad 4,6 miliarda USD. Tego rodzaju wycena nie jest niczym niezwykłym w stosunku do dolnego krańca rynku kryptografii, gdzie waluty mogą regularnie skakać o około 30%, ale konsekwentnie robią to, do czego nie może konkurować wiele innych krypto.

Moneta znana jako XRB nie znajduje się w pierwszej 20 z ponad 1000 monet i nadal znajduje swoje miejsce na rynku. Wiele walut, które obecnie pojawiają się na rynku, ma zastąpić niektóre aspekty monet, które nie spełniają oczekiwań konsumentów. Jednym z głównych problemów z większością monet jest skalowalność. Ta kwestia jest obecna w bitcoin i większości innych walut. XRB walczy z tym poprzez sieć, która może przeprowadzać transakcje niemal natychmiastowo, z niewielkimi opłatami. Jest to coś, czego większość monet życzy sobie, ale niestety większość nie. Jedną z najbardziej znanych nowych kryptowalut jest jedna znana jako IOTA.

Jedną z najbardziej znanych nowych kryptowalut jest jedna znana jako IOTA.

IOTA jest oczywiście przełomowa, ale teraz są one porównywane teraz bardziej niż kiedykolwiek. Z nowym systemem, którego XRB używa do zastąpienia starszego systemu wydobywczego, wydaje się, że możliwości są nieograniczone. Nadzieje są wysokie, że ta nowa waluta może nadal przełamywać bariery, a także zapewnia bardzo solidne zyski inwestorom, którzy chcą wykorzystać szansę na przyszłość krypto


REKLAMA
\\n
Najlepszy sklep z kryptokoparkami - urządzeniami do wydobywania kryptowalut.