Nastoletni milioner bitcoinów: “To wspaniały czas na zakup bitcoinów”

Wiele zmieniło się od 2011 roku, kiedy Erik Finman zainwestował od babci dar pieniężny w bitcoin. Sześć lat później wartość bitcoinów rośnie wykładniczo, a Finman, obecnie 18 lat, jest milionerem.

Ale jedna rzecz, która się nie zmieniła to entuzjazm Finmana do krypto-waluty.

“Kiedykolwiek sprzedam trochę bitcoina lub zapłacę za coś w bitcoin, pomnożę tę cenę przez dziesięć, ponieważ tam właśnie myślę, że bitcoin idzie,” powiedział Finman “Closing Bell”. “Myślę, że będzie ogromny i myślę, że będzie niesamowity, więc staram się go nie wykupić”.

Pomimo ogromnej wartości i zmienności, która sprawia, że ​​analitycy instytucjonalni się boją, Finman uważa, że ​​jest to dobry czas na kupno krypto-waluty. Ale nie ma potrzeby wchodzenia all-in.

“Myślę, że to świetny czas na zakup bitcoina, a właściwie można kupić ułamek bitcoiny” – powiedział. “Kup Bitcoin za 100 USD, 50 USD, to świetny nadziewarka do hodowli”.

Chociaż młody, Finman nauczył się doświadczonych w latach inwestowania. Gdyby wszystko poszło na południe bitcoina, powiedział, że zbudował zdywersyfikowany portfel z portfelami w innych kryptowalutach i innych sektorach.
Ale wciąż stawia na Bitcoin.

“Bitcoin to dla mnie nie tylko inwestycja, ale nie tylko szybki program, jak to ujął wiele osób” – powiedział Finman. “Uważam to za przyszłość waluty, którą uważam za przyszłość systemu finansowego.”


REKLAMA