Kupujący Bitcoin uwaga: “Krypto-rzeź może być kontynuowana, mówi prawdziwy strateg walutowy

Bitcoin dostrzegł jedną z najbardziej dramatycznych ostatnich wahań cen jeszcze w piątek, spadając do 10 400 $ za monete i zmuszając Coinbase do krótkiego wyłączenia handlu.

Podczas gdy ta akcja cenowa może zachęcić niektórych do włożenia i zakupu krypto-waluty, co wydaje się być zniżką , jeden strateg ds. Handlu zagranicznego ma jednoznaczny komunikat: Nie rób tego.

Boris Schlossberg, strateg ds. Handlu zagranicznego w BK Asset Management, powiedział, że zmienność może się utrzymać w nadchodzącym tygodniu i nie wkroczy tutaj, by kupić. Oto jego powody.

• Bitcoin jako spekulacyjny produkt przyciąga inwestorów w tym roku. Zmiany cen w ciągu ostatnich kilku dni handlowych okazały się szczególnie zmienne.

• Dalsze osłabienie może wpłynąć na nastroje inwestorów i kondycję fizyczną, ponieważ handlowcy mogą zlikwidować swoje pozycje i pozycje na bardziej tradycyjnych rynkach.
• W warunkach niewielkiej zmienności na innych rynkach kapitałowych, bitcoiny mogą się spodziewać zmienności w nadchodzących dniach.

• Poziom 10 000 USD wydaje się być piętrem kryptowaluty, ponieważ oznaczał przełom zaledwie trzy tygodnie temu, a bitcoin unosił się wokół dzisiejszego poziomu.
Maszyny mining kryptokoparki


REKLAMA