Jeśli posiadasz bitcoin, przepowiednie kryptowalut Buffetta są przerażające. Jak sobie radzić

1247/5000

Inwestor miliardera Warren Buffett mówi, że kryptowaluty zmierzają do kłopotów.

“Nigdy nie będziemy mieć w nich miejsca”, powiedział w środę rano “Squawk Box” Buffett, prezes i dyrektor generalny Berkshire Hathaway. “Mogę powiedzieć z prawie całkowitą pewnością, że dojdą do złego zakończenia”.

Jeśli te złowrogie słowa nie są wystarczające, aby podkreślić inwestorów, na początku tego tygodnia, popularna fala kryptowalut spadła o prawie 13 procent, a Bitcoin stracił prawie 8 procent swojej wartości.

Posiadanie zasobu, który został nazwany oszustwem i przyszłością, może być emocjonującym doświadczeniem.

Kiedy Bitcoin stracił 30 procent swojej wartości 22 grudnia, na przykład, jeden z postów na Reddicie brzmiał: “Właśnie refinansowałem swój dom, aby wejść. Jestem przerażony.” Inny użytkownik zaoferował wsparcie szalonym: “Jeśli ktoś ma depresję lub samobójstwo, przyjdź do r / SuicideWatch.” Uwielbiamy słuchać i rozmawiać tam. ”

To 24-godzinny cykl kryptowalut, które mogą nosić na nerwy ludzi, powiedział Jim Śmigiel, CIO bezwzględnych strategii powrotu w SEI Investments Co.

“W przypadku innych inwestycji spekulacyjnych, takich jak private equity i venture capital, nie można  telefonu co pięć minut” – powiedział. Dzięki kryptowalutom “jesteś w stanie śledzić wartość minuta po minucie”.


REKLAMA