Bitcoin widzi istotną korektę cen.

Ostatnia awaria kryptowaluty spowodowała wiele obaw w całym świecie kryptowalut. Wiele górnych monet w kosmosie spadło aż o 30%, a tylko jedna moneta w pierwszej setce po kapitalizacji rynku, widząc wszelkie zyski. Całkowita kapitalizacja rynkowa kryptowaluty spadła o około 30% w ciągu około dwóch dni. Bitcoin zarobił zaledwie kilka dolarów poniżej 10 000 $, ale moneta zdołała utrzymać równowartość około 1000 USD powyżej tej ceny. Unlimited Miners

“>Moneta jest teraz sprzedawana poniżej 10 000 $ za wiele najważniejszych wymian kryptowalutowych w kosmosie.

Jest to niezwykle naturalne dla świata kryptowalut i jest czymś, co dzieje się regularnie. Tego typu korekty występują w pętli, ale najczęściej w tym okresie czasu. Ethereum spadło aż o 22,5% do około 850 USD, podczas gdy marsz spadł o prawie 30%. W przeciwieństwie do innych awarii, krypto-waluta ulega awarii, ponieważ wielu handlowców zdecydowało się na wypłatę kryptowaluty, aby kupić zamiast niej walutę fiducjarną. Jest to taktyka, która pojawia się, gdy inwestorzy boją się, że rynek może ulec awarii. Jedna moneta, która przetrwała tę masową katastrofę, nazywa się Tether.

Tether znajduje się w górnej pięćdziesięciu kryptowalutach pod względem kapitalizacji rynkowej, a jego wzrost cen przekroczył 1 USD, zamiast spadać, jak wszystkie inne waluty w kosmosie. Biorąc pod uwagę, że rynek ten jest jeszcze stosunkowo mały, istnieją duże nadzieje, że tego rodzaju korekty cen zaczną zwalniać z częstotliwością i jak będą one dramatyczne. Dopóki ilość tych korekt nie może zwolnić, świat krypto-waluty może być miejscem, w którym nie może iść do przodu na najbliższą przyszłość.


REKLAMA