Bitcoin Cash Eyes zyskuje na bitcoinie.

Gotówka bitcoinowa wspięła się na nowy poziom i wygląda solidnie z konkurencyjnym bitcoinem (BTC).

Według CoinMarketCap, trzecia co do wielkości kryptowaluta na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej obaliła swój rekordowy rekord o 2 477,65 USD (12 listopada wysokiej) i osiągnęła rekordowy poziom 25,019 USD o godzinie 09:44 UTC. Ostatnio na rynku pojawiła się gotówka bitcoinowa (BCH) o wartości 2350 USD, co oznacza, że ​​21-procentowy wzrost w ciągu ostatnich 24 godzin spowodował wzrost zysków od momentu wprowadzenia do 316 procent.

Tymczasem BCH z tygodnia na tydzień zyskał 43 procent.

Gwałtowny wiec jest częścią siły opartej na szerokim zasięgu, obserwowanej w alternatywnych walutach od ostatniego wtorku. Przy bitcoinie (dużej czapce) oznaki zmęczenia w pobliżu znaku 20 000 $, wydaje się, że tempo rotacji do małych kapsli nabrało tempa. Wynika to ze skokowej wymiany handlowej na giełdach oferujących pary BCH / BTC.

Ponadto społeczność inwestorów mogła kupić BCH na podstawie spekulacji, że integracja z procesorem płatności BitPay otworzy drzwi do powszechniejszego zastosowania (i zwiększy jego użyteczność jako metodę płatności). Analiza wykresów cenowych mówi, że wiec w BCH jest tutaj do powiedzenia
Powyższy wykres (ceny według Bitfinex) pokazuje:

BCH nie udało się utrzymać powyżej 261,8% poziomu rozszerzenia Fibonaccie w wysokości 2 327,11 USD.
Spadek z 2425 USD (najwyższa cena w ciągu dnia) do 2 260 USD oznacza również, że pierwsza próba zerwania z rosnącą przeszkodą w kanale (2,327,11 USD) nie powiodła się.
Pięciodniowy MA i 10-dniowy MA są zwinięte na korzyść byków.
Wskaźnik względnej siły (RSI) pokazuje warunki wykupienia, ale jest znacznie niższy od najwyższych poziomów odnotowanych w listopadzie. Jest więc wystarczająco dużo miejsca dla BCH, aby przedłużyć rajd.

Widok

Obszar wokół zaległego w górę 10-dniowego poziomu MA w wysokości 1750 USD prawdopodobnie będzie stanowił silne wsparcie w perspektywie krótkoterminowej.
Zamknięcie (według UTC) powyżej 2,327,11 USD (261,8% rozszerzenie Fibonacciego i rosnąca liczba przeszkód w kanale) otworzyłoby się na plus do 3 000 $.

Powiedział, że komentarze w mediach społecznościowych pokazują, że społeczność inwestorów czuje, że wiec w BCH mógłby się rozpaść, gdyby bitcoin doznał poważnego niepowodzenia. Chociaż może to być prawda, wykres BCH / BTC wskazuje, że gotówka bitcoinowa może nadal uzyskiwać zyski w stosunku do bitcoinów.
Maszyny mining——kryptokoparki


REKLAMA
\\n
Najlepszy sklep z kryptokoparkami - urządzeniami do wydobywania kryptowalut.