Analityk, który przewidywał wzrost bitcoinów, oscyluje miedzy 300 000- 400 000 USD

Według niezależnego analityka badawczego Ronnie Moas, bitcoin przekroczy 20 000 $ i będzie kontynuował swój błyskawiczny marsz na sześć cyfr.

“Bitcoin jest już o 500 procent, od kiedy poleciłem go na początku lipca, i szukam kolejnego 500-procentowego ruchu”, powiedział Moas, założyciel Standpoint Research, samopowtarzalnej “operacji jednoosobowej”. z siedzibą w Miami.

Latem Moas postawił docelową cenę za bitcoin w wysokości 5 000 USD w 2018 roku. W tym czasie cena cyfrowej waluty wyniosła tylko 2600 USD. Od tego czasu wzrosło do 18 168 $ w poniedziałek, zgodnie z cenami monitorowanymi na Coinbase.

“Ostateczna gra na bitcoinie polega na tym, że w mojej opinii trafi on od 300 000 do 400 000 dolarów i będzie to najcenniejsza waluta na świecie” – powiedział Moas w “The Rundown”.

“Nie wiem, ile złota jest w ziemi, ale wiem, ile istnieje bitcoin, a za dwa lata będzie 300 milionów ludzi na świecie próbujących dostać w swoje ręce kilka milionów bitcoinów.”

Analityk komentował, że CME, największa na świecie giełda terminowa, uruchomiła własny kontrakt futures na bitcoin. Cboe zrobiło to samo wcześniej w tym miesiącu.

Jego agresywnie zwyżkowy telefon – aprecjacja w wysokości około 380 000 USD według dzisiejszych cen – opiera się na założeniu, że może istnieć tylko 21 milionów bitcoinów. Rosnący popyt na cyfrową walutę naturalnie podniesie jego cenę, powiedział.

“Nie wiem, ile złota jest w ziemi, ale wiem, ile jest bitcoinów, a za dwa lata na świecie będzie 300 milionów ludzi próbujących zdobyć kilka milionów bitcoinów. – niewygasły popyt na podaż i popyt jest tym, co podniesie cenę – powiedział Moas.

Nie wszyscy się zgadzają

Moas powiedział, że jego cena docelowa jest konserwatywnym wezwaniem, ale inni nie.

“Uważamy, że jest to ryzykowne” – powiedział Vasu Menon, wiceprezes działu Wealth Management w bankowości internetowej OCBC w Singapurze.

“Nie widzę silnych fundamentalnych czynników napędzających ten rajd bitcoinów” – powiedział.

Ale Moas mówi, że impreza dopiero się zaczyna.

“Patrzę na bitcoina w taki sam sposób, w jaki patrzę na Amazon” – powiedział. “Granie w Amazon przez ostatnie 15 lat polegało na kupowaniu go, utrzymywaniu go i dodawaniu spadków. Dokładnie tak myślę, że ludzie powinni grać bitcoinami”.

Maszyny mining bitcoin kryptokoparki


REKLAMA